do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 

Telefon: 503511975   lub   177790977


Dane kontaktowe        Adres email:  EKO WARZYWA

 

Certyfikat ekologicznyWybierając żywność z upraw ekologicznych mamy bezpośredni wpływ na swoje zdrowie. Pokarmy organiczne, nie oczyszczone, powinny stanowić podstawę naszej diety. Ekologiczne produkty roślinne oprócz tego, że nie są skażone chemią rolną zawierają nawet o połowę mniej azotanów i azotynów, które w zbyt dużych ilościach mogą powodować methemoglobinemię u noworodków, małych dzieci i ludzi starszych.

Nasze warzywa pochodzą z polskiej uprawy ekologicznej położonej w woj. Podkarpackim. Dostawcą jest Gospodarstwo Ekologiczne "BIO-EKO". Warzywa zapakowane są w worek-siatkę do której przyczepiona jest etykieta z certyfikatem ekologicznym.

Realizacja zamówień i termin wysyłki

Świeże warzywa dostarczane są do naszego sklepu w każdy wtorek, tego samego dnia warzywa są pakowane i wysyłane. Zamówienia złożone do poniedziałku do godziny 15:30 będą realizowane w najbliższy wtorek. Zamówienia złożone w poniedziałek po godzinie 15:30 oraz we wtorek będą wysyłane w kolejny wtorek.

Uwaga: W każdy wtorek mamy również dostawę świeżego, ekologicznego pieczywa i ciastek, które również wysyłamy we wtorek. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą pieczywa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl