Warzywa ekologiczne

Stawiając na zdrową i zbilansowaną dietę powinniśmy wybierać produkty takie, które są jak najmniej przetworzone. Niestety nawet kupując warzywa nie mamy pewności czy nie zostały one skażone chemią rolną, wyjątek stanowią artykuły z napisem BIO lub EKO. W naszym sklepie jedzpij.pl mogą Państwo znaleźć i zakupić warzywa ekologiczne, które pochodzą z polskiej uprawy ekologicznej położonej w woj. Podkarpackim, a dostawcą jest Gospodarstwo Ekologiczne „BIO-EKO”. Oferowane warzywa z tego gospodarstwa pakowane są w woreczki, do których doczepiona jest etykieta z certyfikatem ekologicznym. A dlaczego warto wybierać właśnie takie produkty? Oprócz tego, że nie są skażone chemią to dodatkowo zawierają o połowę mniej azotanów, które w zbyt dużych ilościach mogą być przyczyną methemoglo binemi u noworodków, małych dzieci i osób starszych. Warzywa to rośliny jednoroczne, dwuletnie lub wieloletnie, które można spożywać częściowo lub w całości. Najwięcej wartości odżywczych mają surowe warzywa, czyli przed obróbką termiczną. Produkty te są dobrym źródłem witamin i składników mineralnych np. dynia i marchewka zawierają dużą ilość beta-karotenu, który odpowiedzialny jest za ładny kolor cery, a także układ odpornościowy. Po zjedzeniu warzyw, dzięki zawartości węglowodanów złożonych, długo czujemy się nasyceni i nie mamy napadów głodu, dlatego idealnie sprawdzają się na diecie.

W naszą ofertę wchodzą: czosnek, cebula, ziemniaki, buraki czerwone, marchew, pietruszka oraz seler – czyli podstawowe produkty, które muszą się znaleźć w każdej polskiej spiżarni. Warzywa można wykorzystać do różnego rodzaju dań oraz ugotować z nich pyszne zupy. Wszystkie warzywa ekologiczne z sklepu jedzpij.pl pakowane są w jedno kilogramowe woreczki, do których przyczepiana jest etykieta z certyfikatem ekologicznym.

Jak wygląda realizacja zamówień? Świeże warzywa dostarczane są do naszego sklepu w każdy wtorek i w ten sam dzień pakowane oraz wysyłane do państwa domów. Jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałku do godziny 15:30 to będzie ono realizowane w najbliższy wtorek.

Warzywa ekologiczne - serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga

Odwiedź nas na facebooku

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Darmowa dostawa od 197 zł!
Telefon: 17 779 09 77 lub 503 511 975

oferta oferta
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl