do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 

Telefon: 503511975   lub   177790977


Dane kontaktowe        Adres email:  Czas dostawy

Czas dostawy zamówionych towarów uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy, którego dokonuje klient w procesie składania zamówienia.

Czasem dostawy jest termin od chwili nadania przesyłki kurierowi lub innemu przewoźnikowi do momentu odbioru jej przez zamawiającego.

Czas dostawy Pocztex 24

W przypadku przesyłek nadawanych firmą kurierską Poczty Polskiej Pocztex 24 czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Paczka z zamawianym towarem zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy po którym została nadana. Ponadto każdorazowo po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany nr. przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki w firmie kurierskiej. Sprawdzenie stanu realizacji związanego z dostawą towaru możliwe jest bezpośrednio na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Czas dostawy Pocztex 24 Sobota

W przypadku przesyłek nadawanych firmą kurierską Poczty Polskiej Pocztex 24, opcja Sobota, czas dostawy wynosi 1 dzień. Paczka z zamawianym towarem zostanie wysłana w piątek a dostarczona na terenie Polski w sobotę. Ponadto każdorazowo po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany nr. przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki w firmie kurierskiej. Sprawdzenie stanu realizacji związanego z dostawą towaru możliwe jest bezpośrednio na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Czas dostawy Pocztą Polską

Czas dostawy w przypadku większości przesyłek listowych lub paczek wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Czas dostawy poprzez Paczkomaty InPost

W przypadku wybrania opcji dostawy poprzez Paczkomaty InPost, czas dostarczenia przesyłki to 24h od chwili nadania paczki do godz.15.00. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki u  wybranego przewoźnika.

Czas dostawy za granicę Polski

Formę oraz czas dostawy ustalamy indywidualnie do zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl