Czas dostawy

Czas dostawy zamówionych towarów uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy, którego dokonuje klient w procesie składania zamówienia.

Czasem dostawy jest terminem od chwili nadania przesyłki kurierowi lub innemu przewoźnikowi do momentu pierwszej próby doręczenia lub umieszczenia przesyłki w punkcie odbioru.

Czas dostawy Kurier InPost

W przypadku przesyłek nadawanych firmą kurierską InPost czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Paczka z zamawianym towarem zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy po którym została nadana. Ponadto każdorazowo po nadaniu przesyłki firma kurierska wysyła wiadomość mailową w której jest wskazany nr. przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki w firmie kurierskiej. Sprawdzenie stanu realizacji związanego z dostawą towaru możliwe jest bezpośrednio na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Czas dostawy Kurier Fedex

W przypadku przesyłek nadawanych firmą kurierską Fedex czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Paczka z zamawianym towarem zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy po którym została nadana. Ponadto każdorazowo po nadaniu przesyłki firma kurierska wysyła wiadomość mailową w której jest wskazany nr. przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki w firmie kurierskiej. Sprawdzenie stanu realizacji związanego z dostawą towaru możliwe jest bezpośrednio na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Paczka w Ruchu

Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Paczki w Ruchu. W śledzeniu przesyłki widać informację o dniu nadania paczki i dniu doręczenia. Przesyłka czeka w kiosku przez 5 dni. Po 3 dniach (jeśli paczka nie została odebrana) klienci otrzymuje ponownie sms/e-mail.

Czas dostawy Pocztą Polską - przesyłka polecona

Czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki poleconej, w śledzeniu przesyłki widać informację o dniu nadania paczki i dniu doręczenia. W przypadku gdy listonosz nie zastanie odbiorcy w miejscu dostawy zostawia awizo i kieruje paczkę do najbliższej placówki pocztowej z której odbiorca może odebrać przesyłkę.

Czas dostawy poprzez Paczkomaty InPost

W przypadku wybrania opcji dostawy poprzez Paczkomaty InPost, czas dostarczenia przesyłki to 24h od chwili nadania paczki do godz.15.00. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki u  wybranego przewoźnika.

Czas dostawy za granicę Polski

Formę oraz czas dostawy ustalamy indywidualnie do zamówienia.

Darmowa dostawa od 197 zł!
Telefon: 17 779 09 77 lub 503 511 975

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
oferta oferta

Przyprawy bio sklep internetowy

Suszone owoce | Kakao ekologiczne | Pasta orzechowa sklep | Masa kajmakowa cena

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl