do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 

Telefon: 503511975   lub   177790977


Dane kontaktowe        Adres email:  Czas dostawy

Czas dostawy zamówionych towarów uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy, którego dokonuje klient w procesie składania zamówienia.

Czasem dostawy jest termin od chwili nadania przesyłki kurierowi lub innemu przewoźnikowi do momentu odbioru jej przez zamawiającego.

Czas dostawy Kurier InPost

W przypadku przesyłek nadawanych firmą kurierską InPost czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Paczka z zamawianym towarem zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy po którym została nadana. Ponadto każdorazowo po nadaniu przesyłki firma kurierska wysyła wiadomość mailową w której jest wskazany nr. przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki w firmie kurierskiej. Sprawdzenie stanu realizacji związanego z dostawą towaru możliwe jest bezpośrednio na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Czas dostawy Pocztą Polską - przesyłka polecona

Czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki poleconej, w śledzeniu przesyłki widać informację o dniu nadania paczki i dniu doręczenia. W przypadku gdy listonosz nie zastanie odbiorcy w miejscu dostawy zostawia awizo i kieruje paczkę do najbliższej placówki pocztowej z której odbiorca może odebrać przesyłkę.

Czas dostawy Pocztą Polską - Pocztex 48

Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki Pocztex 48, w śledzeniu przesyłki widać pełną informację o dniu nadania przesyłki, jej drodze, wydaniu do doręczenia i chwili doręczenia. W przypadku gdy dostawca poczty polskiej nie zastanie odbiorcy w miejscu dostawy zostawia awizo i kieruje paczkę do najbliższej placówki pocztowej z której odbiorca może odebrać przesyłkę.

Czas dostawy Pocztą Polską - Pocztex 48 (odbiór w punkcie pocztowym)

Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki na stronie internetowej Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki Pocztex 48 odbiór w punkcie pocztowym, w śledzeniu przesyłki widać pełną informację o dniu nadania przesyłki, jej drodze, wydaniu do docelowej placówki pocztowej oraz chwili odbioru paczki. Odbiorca przesyłki jest informowany smsem z poczty polskiej o gotowej do odbioru paczce w docelowej placówce pocztowej.

Czas dostawy poprzez Paczkomaty InPost

W przypadku wybrania opcji dostawy poprzez Paczkomaty InPost, czas dostarczenia przesyłki to 24h od chwili nadania paczki do godz.15.00. Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klientów wiadomość mailową w której jest wskazany numer przesyłki i link do śledzenia statusu przesyłki u  wybranego przewoźnika.

Czas dostawy za granicę Polski

Formę oraz czas dostawy ustalamy indywidualnie do zamówienia.

Dostawa na terenie Rzeszowa

Dostawa na terenie Rzeszowa i okolic odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem dostawy wody dostępnym tutaj

Zamówienia na konkretny dzień dostawy przyjmujemy do 15.30 w dniu poprzedzającym dostawę. Dostawa zamówienia następuje w godzinach od 8.30-15.30 zgodnie z przebiegiem trasy - nie ma możliwości wyboru godziny dostawy. W przypadku płatności przy odbiorze konieczna jest obecność osobista w celu uregulowania należności (preferowana wyliczona gotówka). Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na adres mailowy potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz informację na temat dnia dostawy.

Odbiór własny (Rzeszów)

Odbiór zamówień odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod adresem: Rzeszów, ul. Hanasiewicza 15

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl