Czas wysyłki

Dokładamy wszelkich starań, żeby zamawiane produkty zostały wysłane najszybciej, jak to tylko możliwe. Na stronie z opisem produktu znajda Państwo informacje o przewidywanym czasie wysyłki.

Objaśnienie oznaczeń czasów wysyłki

24 godziny - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka do 24 h, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka do 24h po zaksięgowaniu wpłaty.

do 2 dni – w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 2 dni, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

do 3 dni - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 3 dni, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

do 4 dni - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 4 dni, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 4 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

do 5 dni - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 5 dni, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 5 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

do 10 dni - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 10 dni, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 10 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

zapytaj o termin wysyłki - oznacza brak towaru na magazynie naszym i producenta.

Warto wiedzieć:

Realizacje otrzymanego zamówienia rozpoczynamy od jego potwierdzenia (mailowego lub telefonicznie). Zamówienia potwierdzamy w godzinach pracy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Zamówienia składane poza godzinami naszej pracy oraz w dni wolne potwierdzane są w pierwszym dniu roboczym po nim następującym. W przypadku braku kontaktu z klientem czas realizacji może się wydłużyć.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
od 250 zł
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
oferta oferta

Przyprawy bio sklep internetowy

Suszone owoce | Kakao ekologiczne | Pasta orzechowa sklep | Masa kajmakowa cena

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl