Czas wysyłki

 

Dokładamy wszelkich starań, żeby zamawiane produkty zostały wysłane najszybciej, jak to tylko możliwe. Większość naszych produktów wysyłamy w czasie 24 godzin (dni pracy) od chwili złożenia zamówienia. Na stronie z opisem produktu znajda Państwo informacje o przewidywanym czasie wysyłki.

Objaśnienie oznaczeń czasów wysyłki

24 godziny - w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka do 24 h po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka do 24h po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

do 2 dni – towar sprowadzany indywidualnie na zamówienie lub specyfika towaru np. proces produkcji wymaga odstępu czasowego, w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 2 dni po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 2 dni po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

do 3 dni - towar sprowadzany indywidualnie na zamówienie lub specyfika towaru np. proces produkcji wymaga odstępu czasowego, w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 3 dni po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 3 dni po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

do 4 dni - towar sprowadzany indywidualnie na zamówienie lub specyfika towaru np. proces produkcji wymaga odstępu czasowego, w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 4 dni po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 4 dni po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

do 5 dni - towar sprowadzany indywidualnie na zamówienie lub specyfika towaru np. proces produkcji wymaga odstępu czasowego, w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 5 dni po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 5 dni po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

do 10 dni - towar sprowadzany indywidualnie na zamówienie lub specyfika towaru np. proces produkcji wymaga odstępu czasowego, w przypadku wysyłki pobraniowej wysyłka najpóźniej do 10 dni po potwierdzeniu zamówienia, przy przedpłacie lub płatnością kartą wysyłka najpóźniej do 10 dni po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

zapytaj o termin wysyłki - oznacza brak towaru na magazynie naszym i producenta.

Warto wiedzieć:

Realizacje otrzymanego zamówienia rozpoczynamy od jego potwierdzenia (mailowego lub telefonicznie). Zamówienia potwierdzamy w godzinach pracy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Zamówienia składane poza godzinami naszej pracy oraz w dni wolne potwierdzane są w pierwszym dniu roboczym po nim następującym. W przypadku braku kontaktu z klientem czas realizacji może się wydłużyć.

Informacja o dostępności towaru, czasie wysyłki nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Darmowa dostawa od 197 zł!
Telefon: 17 779 09 77 lub 503 511 975

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
oferta oferta
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl