do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 

Telefon: 503511975   lub   177790977


Dane kontaktowe        Adres email:  Pyłek kwiatowy z polskiej pasieki pszczelarskiej. Do produkcji tego cennego pokarmu przyczyniły się w 100% pracowite pszczoły. Produkt zebrany został przez doświadczonego polskiego pszczelarza.

Według prof. dr hab Ryszarda Czarneckiego jedząc pyłek kwiatowy systematycznie można przedłużyć czas życia o kilkanaście procent (przeciwdziałając różnym chorobom - profilaktyka) podczas gdy obecna medycyna i farmakologia przedłużają życie o około 3% (podtrzymywania pacjenta przy życiu - leczenie).

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie stosowali pyłku kwiatowego lub chcą zasięgnąć więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym artykułem (tutaj), który opisuje: co to jest pyłek kwiatowy, jak powstaje, co zawiera, jaki ma wpływ na zdrowie człowieka, co leczy. W artykule jest również film naukowy, wykład prof. dr hab Ryszarda Czarneckiego na temat leczniczych właściwości pyłku kwiatowego i apiterapii. Bardzo polecamy zobaczyć film!

Gwarantujemy najwyższą jakość, świeżość i aktualną datę ważności.

WAŻNE PRZECZYTAJ!!!

 

 

 

Nie udowadniamy, że nasz pyłek jest najsłodszy, nie udowadniamy, że nasz pyłek jest pyłkiem, nie udowadniamy że jest kolorowy. To wszystko widać, to wszystko można samemu zasmakować.

Ale zrobiliśmy to co uważamy, że jest dla Was najważniejsze. Przebadaliśmy nasz pyłek autoryzowanym laboratorium, które wykonało testy w celu wykrycia pozostałości środków ochrony roślin, chemikaliów, pestycydów

Mamy już całkowitą pewność - nasz pyłek - mamy na to dowód - potwierdzone laboratoryjnie.Spełnia wszystkie wyśrubowane normy i dyrektywy Unijne .

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl